Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Відкачування води

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Відкачування води у Вінниці та Обл.

Відкачка води з підвальних приміщень у сезон танення снігу або через порушення в централізованих системах водовідведення користується найбільшим попитом. Застарілі інженерні комунікації, в яких труби часто не витримують тиску води, є причиною скупчення в підвалі великого обсягу рідини. Поки що вода не буде усунена з приміщення проводити ремонтні роботи з усунення проривів у трубах неможливо. Фахівці компанії «Ілосос Вінниця» завжди прийдуть на допомогу.

Фірма займається наданням асенізаторських послуг населенню, включаючи відкачування води з підвалів за допомогою спецтехніки та обладнання. Буквально за кілька хвилин їм повністю усунути затоплення в підвальному приміщенні будь-якого об'єму.

Відкачка колодязів у Вінниці

У прайсі послуг фірми «Асенізатор Вінниця» є такий пункт, як відкачування колодязів. Надається дана послуга всім власникам приватних ділянок, будинків. Допомога фахівців потрібна в період повені, коли колодязь не витримує потоку ґрунтових вод, талого снігу, вода в ньому засмічується або застоюється.

Крім того, раз на рік рекомендується проведення профілактичного чищення септиків та колодязів. Така процедура допоможе уникнути негативних наслідків та сезонних проблем. Виконується дана процедура за допомогою асенізаторських машин або мобільних мотопомп.

Відкачка брудної води

Цей проблема часто виникає під час будівництва нових будівель. В осінньо-зимовий період у котловані накопичується вода, в якій велика кількість піску, щебеню. Тоді й потрібна спеціалізована техніка, обладнання, яке не просто відкачує воду з ями, але усуває всі домішки (пісок, гравій).

«Асенізатор Вінниця» займається на професійному рівні відкачуванням брудної води, чищенням колодязів, басейнів, септиків. Вартість безпосередньо залежатиме від обсягу необхідних робіт. У кожному індивідуальному випадку ціна визначається заздалегідь із замовником.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора