Асенізатор у Вінниці

(096) 966-88-66

Викачування вигрібних ям

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Відкачка вигрібних ям у Вінниці

У процесі обслуговування заміського будинку включається ціла низка процесів з очищення наявної каналізаційної системи. Безумовно, не можна назвати цей план роботи складними. Але вони дуже неприємні, а при неправильному виконанні тягнуть за собою можливість зараження бактеріальними інфекціями грунт, навколишнє атмосферу, людей. Тому довіряти асенізаторські роботи варто лише кваліфікованим фахівцям.

Пропонуємо скористатися послугами компанії «Ілосос Вінниця», що спеціалізується на роботі з очищення каналізаційних систем, вигрібних ям, закритих резервуарів, а також перекачування води, прочистки забруднених труб водовідведення.

Для чого потрібне відкачування каналізацій?

Вигрібні ями своїм прямим призначенням мають збирання відходів життєдіяльності людини. З часом, у процесі розкладання ці відходи набувають смердючого запаху, чим приваблюють різних комах. Там починають розмножуватись хвороботворні бактерії. Навколишня екологічна ситуація різко знижує свій рівень чистоти та безпеки.

За відсутності ізоляції вмісту ями від ґрунту, отрути потрапляють у ґрунт, підземні джерела, токсини - у повітря. При цьому порушуються всі санітарно-гігієнічні норми та екологічні стандарти.

Коли у ролі порушника виступає юридична особа, на компанію накладаються чималих розмірів штрафи. Може навіть закрити виробництво. Якщо ж порушують власники приватних будинків, то штрафують їх за недотримання загальноприйнятих нормативів.

Все це стосується несвоєчасного чищення резервуарів у біотуалетах, які встановлені у великих містах у всіх районах. На власників територій накладаються штрафні санкції до позбавлення прав на ділянку.

Висновки з усього цього: важливо своєчасно відкачувати вигрібні ями, септики, туалетні резервуари, щоб забезпечувати умови для нормальної життєдіяльності людей, мінімізувати загрозу поширення бактеріальних інфекцій.

Як часто потрібно проводити очищення?

Залежить це від деяких факторів: частоти наповнення ями, кількості людей, які користуються комунікаційною системою, тощо. При заповненні резервуара на три чверті – необхідно викликати асенізаторів, які за допомогою спецтехніки швидко та якісно здійснять очищення, відправивши ЗПВ на утилізацію.

Процес є поетапним:

  • До об'єкта підвозиться машина зі спеціальним відсмоктувачем.
  • Проводиться безпосередньо очищення резервуара шляхом викачування нечистот.
  • Ємність ретельно промивається, потім обробляється антисептиками.
  • Машина з відходами відправляється до місця їх утилізації.

Переваги нашої компанії

Компанія «Асенізатор Вінниця» надає послуги по всьому місту та області. чималий досвід роботи у цій сфері дає деякі переваги співпраці:

  • Тут доступна вартість послуг, яка визначається в кожному індивідуальному випадку після обговорення деталей замовлення, умов роботи, ступеня їх тяжкості, обсягу резервуара, віддаленості об'єкта.
  • Фахівці працюють з високотехнологічним обладнанням та сертифікованими витратними антисептиками.
  • Замовлення виконуються швидко, без втрати якості.
  • Заявку оформити дуже просто – телефоном або через сайт компанії.
  • Надається населенню весь спектр асенізаторських послуг.

Для зв'язку зі спеціалістом можна використовувати телефон, номер якого вказано на сайті. Оператор надасть кваліфіковану консультацію, відповість на запитання, уточнить деталі та прийме замовлення на виклик бригади.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора