Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

180 грн за м³
Асенізаторські послуги у Вінниці та обл.
Наша техніка
Renault Premium
Об'єм бочки12 куб.м
Базове шасіRenault Преміум
Тягне насос з відстанідо 50м
Тип топливаДизельне
Місткість баків для водиНі
Глибина очищуваної ями4 метра
Максимальне розрядження у цистерні0,08
Час наповнення бочки8-10 хвилин
Повна маса10 т
Габаритні розміри8 700 x 2 600 x 3 200
Переглянути всю техніку
Послуги асенізатора у Вінниці

Асенізація – це поняття досить ємне. Позначає процеси відкачування, переробки, очищення, утилізації забруднених стоків, що не належать до центральної каналізаційної системи. Особливим попитом ця послуга користується серед дачних чи котеджних селищ.

Оформлення замовлення
Щоб уникнути негативних наслідків, до яких веде переповнення каналізаційних колодязів, важливо викликати фахівців своєчасно. Розлив нечистот не просто підвищує рівень загрязнення довкілля, але наражає на опасность здоров'я і навіть життя місцевих жителів. Послуга відкачування ЗПВ виконується фахівцями фірми «Ilosos Вінниця» швидко, якісно, ​​попередивши поширення неприємних запахів та антисанітарії в цілому по окрузі. Крім того, тут гарантується доступна вартість послуг.

Способи замовлення послуги:

Після відправки бланка оператор зв'язується з клієнтом для підтвердження замовлення та уточнення деталей майбутньої роботи.

Як зрозуміти, що вигрібну яму час чистити?
Для уникнення аварійної ситуації не слід допускати, щоб вигрібна яма наповнювалася більше 2/3 об'єму!
Можливі виникнення сморід в будинку, Утруднений догляд води в сантехнічних пристосуваннях (утруднений або взагалі припиняється злив), Скупчення води в зливній трубі тягне за собою підвищене навантаження на каналізаційні труби, що надалі зробить дорогий ремонт.
Замовлення послуг в «Асенізатори Ілососи Вінниця»
Скористатися послугами фірми можуть як фізичні, так і юридичні особи. Працюємо без участі третіх осіб, безпосередньо із замовником.

Головні переваги співробітництва:
  • У нас великий досвід роботи в даній сфері, всі співробітники відповідальні та кваліфіковані.
  • Для виконання робіт застосовується спецтехніка.
  • Надаємо послуги за доступною ціною.
  • Швидка обробка заявок.
  • Роботи виконуються гарантовано якісно, ​​відповідно до прийнятих норм та вимог.
  • Укладаємо договори на регулярне обслуговування на взаємовигідних умовах.
Відкачка вигрібних ям
Щоб не порушувати комфортні умови життя в приватному будинку, важливо своєчасно вивозити та утилізувати ЗБВ. Зазвичай для збору всіх побутових відходів на прибудинковій території викопується спеціальна, так звана вигрібна яма. Відкачуванням нечистот із неї займаються асенізаторські компанії, застосовуючи при цьому спеціально обладнані машини. Устаткування складається з великої цистерни та вакуумних шлангів, через які цистерна заповнюється нечистотами з ями та вивозиться на спецоб'єкт для утилізації.
Аварійне відкачування води
«Ilosos Вінниця» - компанія, що займається не тільки плановою, а й аварійною відкачуванням води в будь-який час доби. Застосування потужного насосного обладнання дозволяє відкачувати будь-які обсяги. Ціна послуги безпосередньо залежить від загального обсягу рідини та складності роботи. Викликати терміново бригаду фахівців можна, зателефонувавши за номером екстреної служби.
Очищення туалетів та септиків
Відстійник або септик - це окрема споруда, куди надходять стічні води. При повному наповненні, надмірному забрудненні він втрачає свою ефективність. Тому важливо замовляти вчасно асенізаторську техніку. Викачування із септиків здійснюється за допомогою насоса, встановленого на спеціальній машині.
Відкачка каналізаційних колодязів
Будь-які каналізаційні установки також потребують своєчасного очищення. А якщо ні, то доведеться дорого заплатити за ремонтні роботи обладнання, до яких призводять порушення в системі. Компанія «Ілосос Вінниця» пропонує довгострокову співпрацю щодо обслуговування станцій на взаємовигідних умовах.
Відкачка стічних та ґрунтових вод
Стається, що підвал приватного будинку заповнюється стічними або ґрунтовими водами. Ця проблема не піддається вирішенню самотужки. Без допомоги фахівців у цьому випадку не обійтись. «Ilosos Вінниця» завдяки технологічному обладнанню гарантовано швидко, якісно, ​​на професійному рівні виконає роботи.
Вівіз ЗБВ
Однією з невід'ємних складових життєдіяльності людини є рідкі побутові відходи. У великому скупченні вони становлять велику небезпеку навколишнього середовища, екології планети загалом. Тому утилізація ЗБВ – справа професіоналів, якими є компанія Ilosos Вінниця. Скористатися послугами фахівців можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним телефоном.
Гідродинамічний метод прочищення труб та зливової каналізації
Гідродинамічне обладнання застосовується для прочищення труб, усунення засорів порівняно недавно. Але цей сучасний спосіб вже довів свою ефективність та безпеку. Підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього трубопроводу. Суть методики полягає в наступному: вода під високим тиском через спеціальну насадку - форсунку подається в трубу, вимиваючи з неї бруд практично будь-якого виду та типу.
Як довго виконуються роботи?
За оптимальних умов час наповнення 12 м³ виробляється 10 хв.
Середній час виконання робіт триває до 40 хв (залежить від складності виконання робіт)
У яких населених пунктах надаєте послуги?
По м. Вінниці та Вінницькій області.
Ви працюєте без вихідних?
Так, дійсно, працюємо без вихідних.
Способи оплати?
Готівка, безготівка на картку, безготівка на розрахунковий рахунок. Працюємо з юр. особами (ФОП на 3-й групі єдиного податку).
Куди здійснюється злив нечистот?
Очисні споруди Вінницького водоканалу.
Ви працюєте з юр. особами?
Так. Ми працюємо з усіма клієнтами. Виставляємо рахунки юридичним особам та фізичним особам підприємцям.
Обов'язково особиста присутність клієнта?
Присутність клієнта не є обов'язковою.
2 000
літрів ми відкачали з 2018 року
360
виїздів за час роботи
Результати нашої роботи:
Відкачування колодязів
Відкачування води
Чищення туалетів
До роботи Після роботи
До роботи Після роботи
До роботи Після роботи

Потягніть, щоб побачити результати роботи Ilosos.vn.ua