Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Відкачування грунтових вод

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Відткання підземних вод у Вінниці

Грунтові води нерідко доставляють мешканцям приватного сектору, котеджного селища чи дачних ділянок чималі проблеми. Розлив води місцевістю – це ще півбіди, а от коли підмивається фундамент будинку, затоплюється підвал, а то й весь перший поверх. вирішити швидко та якісно питання зможуть лише професіонали, які мають спецтехніку, відповідне відсосне обладнання.

«Асенізатор Вінниця» - компанія, яка надає послуги відкачування ґрунтових вод. Достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном, як бригада фахівців приїде з потрібними агрегатами, виконає швидко та якісно повний комплекс необхідних робіт з усунення повені.

І не варто самостійно намагатися вирішувати завдання. Без відповідних навичок, технічних пристроїв, установок швидко вирішити її все одно не вийде.

3 небезпеки ґрунтових паводків

Безумовно, ґрунтові повені – ситуації, що несуть у собі багато різних неприємностей. Але три з них – ndash; найголовніші. Ось вони:

  • Земля перетворюється на в'язке болото, тобто грунт під будовою буквально йде. Отже, різко та значно підвищується ризик руйнування будинку.
  • Садово-городні культури стає неможливо вирощувати на такій землі, оскільки корінна система рослин «закисає» і гниє у надмірно вологому ґрунті.
  • Підвищений рівень вологості – це відмінне середовище для розвитку та розмноження шкідливих грибків, плісняви, інших хвороботворних бактерій та мікроорганізмів.

«Ілосос Вінниця» легко і швидко запобігає всім цим неприємностям, виконуючи роботи з усунення повеней у різних умовах – підвалах, дачних ділянках, гаражах, будівельних майданчиках, промислових об'єктах.

Повний спектр послуг за доступною вартістю

Фахівці компанії «Ілосос Вінниця» регулярно займаються порятунком міських вулиць, приватних ділянок, будинків не тільки від повеней грунтовими та осадовими водами (сніг, дощ), але також надає послуги з очищення каналізаційних резервуарів, септиків від рідких побутових відходів.

Багатий досвід, наявність спецтехніки, напрацьовані навички дозволяють виконувати швидко, гарантовано якісно всі види робіт цієї сфери. Крім того, компанія пропонує укладання договору з господарем об'єкта на довгострокове регулярне обслуговування, щоб уникнути виникнення аварійних ситуацій.

Після оформлення заявки менеджер Ilosos.vn.ua за телефоном (098) 77-37-378 уточнює деталі – адреса розташування об'єкта, час для приїзду бригади, розраховує попередню вартість.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора