Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Гідродинамічна прочистка каналізації

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Гідродинамічна прочистка зливових каналізацій у Вінниці

Лівнівка – це міська система збору та відведення дощової або талої води. Без улаштування таких систем осадова вода розмиватиме ґрунт, затоплюватиме підвали, підмиватиме фундамент, заважатиме руху автотранспорту, пішоходів.

Облаштовують зливові системи каналізації як у великих містах, так і у приватних володіннях. Атмосферна вода стікає та збирається у підземному колекторі, потім виводиться за межі населеного пункту.

Як і будь-які інші інженерні конструкції дана система також потребує регулярного обслуговування. Цей процес включає роботи з очищення зливових каналізацій. У процесі експлуатації саме каналізаційні ємності зазнають найбільшого забруднення. На них осідають води, що потрапили в потік, пил, бруд, частинки трави, листя. Усе це осіла маса ущільнюється, знижуючи просвіт трубопроводу. Під час сильних опадів вода не встигає злитися в систему, розливається дорогами, затоплює будинки, заважаючи руху та життю загалом.

Сучасний та найефективніший метод прочистки зливи – гідродинамічний. У трубу вводиться зонд (шланг із насадкою), через який подається під високим тиском вода. Потужний струмінь, що утворюється, розбиває відкладення, вимиває їх з трубопроводу. Реактивним струменем зонд просувається трубою, прочищаючи її до самого кінця.

Переваги гідродинамічного методу

Цей метод, хоч і порівняно молодий, все ж таки вже встиг довести свою ефективність. Його стали застосовувати нещодавно, але дуже швидко стало зрозуміло, наскільки він вигідний і зручний. До його переваг можна віднести такі фактори:

  • Відбувається подрібнення навіть найтвердіших відкладень під потужним напором води;
  • Зонд чудово видаляє відкладення навіть у важкодоступних місцях трубопроводу;
  • При цьому він не розширює отвір, а саме усуває зі стінок слиз, наліт, інший осад;
  • Процес очищення відбувається за лічені хвилини;
  • Можна застосовувати навіть при повній непрохідності труб;
  • Можна застосовувати на трубах великої довжини;
  • Можна застосовувати навіть у системах із пластиковим трубопроводом, гофрованими трубками.

Більш того, гідродинамічний спосіб прочищення є чудовою альтернативою звичному методу, коли основна роль віддається металевому тросу.

Послуги асенізатора у Вінниці

Компанія «Ілосос Вінниця» надає низку асенізаторських послуг у місті та області. З розцінками можна ознайомитись на сайті фірми. Там же розміщено контактні дані, які допоможуть зв'язатися з оператором, зробити замовлення, обговорити деталі, розрахувати попередню вартість.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора