Асенізатор у Вінниці

(096) 966-88-66

Гідродинамічна прочистка труб

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Гідродинамічна прочистка труб у Вінниці

Найефективніший спосіб вирішити проблему засмічення у водопровідній системі - це гідронінамічна прочистка труб. Метод цей порівняно новий. Але вже встиг зарекомендувати себе як найкращий серед інших.

Невеликий засміття, безумовно, можна прочистити самостійно. Коли ж потрібно ґрунтовно вирішити проблему, щоб не довелося змінювати трубопровід, без професійної допомоги не обійтися.

Переваги методу

У порівнянні з так званими аматорськими методиками, гідродинамічна промивка труб має цілу низку переважних особливостей:

  • Вода, що подається через форсунку, потужним натиском не просто пробиває отвір у грязьовій пробці, але повністю зчищає зі стінок труби відкладення, викидає їх у спеціальну криницю.
  • При цьому відкладення подрібнюються, легко видаляються повністю із системи.
  • Зонд відмінно працює навіть у системах, що мають велику протяжність, складну конфігурацію.
  • Процес очищення відбувається досить швидко.
  • Потік прокачується через вихідний колодязь до повного відновлення прохідності в системі.
  • Очищення даним методом може проводитися навіть коли грязьова пробка повністю перекриває прохід для води. Весь осад разом із водним потоком потрапляє у колодязь (початкова точка, куди вводиться шланг), а звідти легко відкачується. Процес повторюється, доки чистий потік не піде у напрямку природного ухилу колектора.
  • Можливо застосування цієї методики навіть у системах із пластиковими сучасними трубами, оскільки водний напір не чинить на стінки жодного негативного ушкоджуючого впливу.

Звичний спосіб очищення труб (за допомогою троса) у системі водовідведення має набагато меншу ефективність. По-перше, він не очищає жирові нашарування, кальцієві відкладення. Трос не може дістатися засорів у довгому трубопроводі. Не допомагає він і у разі широкого діаметра труб.

Замовлення гідродинамічного очищення

Гідродинамічний промивання здійснюється механічним способом. Під високим тиском вода змиває все на своєму шляху, не пошкоджуючи трубних стінок. Безумовно, щодо цих маніпуляцій необхідно мати професійне технологічне сучасне устаткування. Компанія «Ілосос Вінниця» надає послуги даного плану, застосовуючи спецтехніку, за доступними цінами, швидко та гарантовано якісно.

Прочищення труб водопровідної та каналізаційної систем фахівцями не має подібних серед так званих аматорських варіантів. Викликати майстрів, замовити асенізаторські послуги в «Асенізатор Вінниця» можна за телефоном (096) 966-88-66 або заповнивши спеціальну електронну форму заявки. Тут же можна ознайомитися з повним прайсом послуг, отримати консультацію, відповіді на запитання.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора