Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Послуги асенізатора

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Послуги асенізатора у Вінниці

Власники приватних маєтків – будинків, котеджів, дач, добре знають, що таке каналізаційні проблеми. Незалежно від рівня благоустрою приватного житла періодично слід вирішувати завдання щодо утилізації стічних вод, ЗПВ. Найчастіше стикатися з проблемою доводиться тим власникам, хто має каналізаційні ями малого обсягу.

Оренда асенізатора у Вінниці

Вінниця – велике, сучасне місто. Але в ньому є райони з приватним сектором, де послуги асенізаторів залишаються на піку актуальності. Адже приватні будинки не мають підключення до загальноміської каналізаційної системи, тому без регулярного вивезення рідких побутових відходів не обійтися.

Окрім маленької вигрібної ями, другим фактором, який потребує втручання фахівців-асенізаторів, є активне танення снігу. У такі періоди вигрібні ями схильні до додаткового наповнення стічними водами. У цьому випадку також потрібна спеціально обладнана машина.

Послуги цього плану необхідні у випадках встановлених у дворах біотуалетів, наповнення ґрунтовими водами підвальних приміщень, вуличних нужників, септиків, автомийок, басейнів. Також звертатися до асенізаторських служб слід, коли потрібно очищення жировловлювачів.

Замовляємо асенізатор: ціна послуги

На вартість асенізаторських послуг впливають деякі фактори. Перший – необхідний для викачування обсяг. Другий тип відходів. Третій – віддаленість відпрацьованих стоків від місця утилізації.

Дзвоніть нам прямо зараз за номером (098) 77-37-378 і Ви отримаєте адекватну ціну та якість виконання замовлення у місті Вінниця та Вінницькій області!

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора