Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Відкачка РПВ

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Відкачка та вивіз РПВ у Вінниці

Комунальні міські служби успішно вирішують питання щодо обслуговування багатоквартирних будинків. Але при цьому власники приватних садиб, дач, котеджів залишаються поза полем їхньої діяльності.

Таким доводиться самостійно вирішувати побутові питання: вивезення, утилізація рідких побутових відходів, очищення септиків, вигрібних ям, каналізаційних систем

Небезпека РПВ для здоров'я людини

Теоретично займатися самостійно вивезенням на утилізацію рідких побутових відходів можна. Щоправда для цього, важливо мати в домашньому арсеналі та вміти керувати спеціальною технікою, обладнанням. Крім того, будь-які ЗПС мають потужну токсичну дію, що може завдати непоправної шкоди здоров'ю не тільки господаря ділянки, але всіх оточуючих.

Будь-який промах у процесі відкачування нечистот також значно знизить рівень екологічної чистоти навколишнього простору. Відбудеться забруднення ґрунту, а потім повітря, наземних, підземних водойм.

Спосіб утилізації РПВ

Важливо щоб обслуговуванням комунікацій приватного сектору займалися фахівці. Даного плану послуги надаються компанією «Ілосос Вінниця». Фірма обслуговує як міський приватний сектор, так і виїжджає на виклики до обласних, районних центрів, селищ.

Згідно з рекомендаціями професіоналів відкачування та вивезення ЗПВ слід проводити, коли ями або септики заповнені на ¾ рівня резервуару При перевищенні цієї норми труби засмічуватимуться, робочий процес перетвориться на аварійну ситуацію.

Також запізнившись із викачуванням сморід поширюватиметься по окрузі, отруюючи повітря та організми людей. Це загрожує зараженню ґрунту, води, призведе до швидкого розмноження хвороботворних бактерій та мікробів, наприклад, кишкової палички та інших.

Етапи процесу

Процес викачування рідких побутових відходів здійснюється поетапно. Схема роботи така:

  • Після оформлення клієнтом заявки менеджер зв'язується з ним по телефону, уточнює деталі замовлення: обсяг резервуара, ступінь його заповнення, відстань до об'єкта. На підставі отриманих даних здійснюється розрахунок вартості послуги.
  • Потім, з урахуванням особливостей замовлення, підбирається автомобіль, укомплектований необхідними приладами, агрегатами, інструментами, що обладнають.
  • Фахівці виїжджають на об'єкт, проводять очищення.
  • Потім обробляють резервуар антисептиками.
  • За підсумками роботи стягується плата.
  • Відкачані рідких побутових відходів відвозяться для утилізації на спеціалізований об'єкт.
Як видно з вищесказаного, ціна формується в залежності від умов роботи, ступеня тяжкості процесу, інших нюансів у кожному індивідуальному випадку. Компанія «Асенізатор Вінниця» гарантує не лише якість будь-якої наданої послуги, а й цілком демократичну її вартість.

Зв'язатися з оператором завжди можна по телефону (номер вказаний на сайті), отримавши докладну консультацію, відповіді на запитання, що цікавлять, допомогу в оформленні виклику бригади. Співпрацюючи з фірмою кожен робить невеликий внесок у збереження свого здоров'я, благополуччя оточуючих та екологію планети в цілому.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора