Асенізатор у Вінниці

(‎‎098) 773-73-78

Відкачування автомийок

Ми надаємо професійні асенізаторські послуги у Вінниці. Досвідчені фахівці та сучасне обладнання забезпечують високу якість робіт.

180 грн за м³

Викачати автомийку у Вінниці

На вулицях великих і невеликих промислових міст дуже складно підтримувати чистоту. Тому бруд, пил, пісок, різні реагенти (в зимовий період ними обробляються дороги) спочатку потрапляють на кузов автомобілів, потім автомийках у воду, якою миють машини. Тому згідно із законодавством, кожна автомийка обов'язково оснащується локальними очисними фільтруючими спорудами. Але, при високому робочому завантаженні, у відстійниках досить швидко накопичує бруд (пісок, олії), який перетворюється на мулисті відкладення. Щоб уникнути засорів фільтрів і камер, важливо проводити своєчасно відкачування автомийок.

Компанія «Ілосос Вінниця» пропонує послуги цього типу. Застосовуючи спеціалізоване обладнання (машини, агрегати), володіючи достатнім досвідом та професіоналізмом, співробітник фірми швидко та якісно здійснюють очищення відстійників.

Автомийка із забитим мулом відстійником не може функціонувати на повну силу, а головне гарантувати стовідсотковий якісний результат при наданні послуг.  Переповнений відстійник загрожує не просто поганою якістю води, але аварійною ситуацією, коли бруд може затопити всю територію підприємства. Тоді доведеться викликати аварійну службу. Своєчасне очитування автомийних відстійників – це вияв турботи про клієнтів, свою репутацію, профілактика аварійних ситуацій.

Переваги

«Асенізатор Вінниця» - фірма, що надає послуги на високому професійному рівні в галузі відкачування вигрібних ям, септиків, очищення каналізаційних систем та інших. Окрім відповідального ставлення до роботи кожного спеціаліста-співробітника, компанія гарантує:

  • Оперативність при обробці заявок;
  • Швидкі виїзди на об'єкт бригади фахівців;
  • Відповідну кваліфікацію кожного співробітника, проходження ними профнавчання;
  • Доступність цін для будь-якого виду послуг (залежно від обсягу та рівня складності необхідних робіт з очищення);
  • Надання кожному клієнту зручного способу оплати послуг;
  • Пунктуальність, оперативність;
  • Якісний результат.

Співпраця веде не лише з юридичними особами, а й з фізичними (приватними). Переконатись у правильності вибору компанії допоможуть відгуки вдячних клієнтів, розміщені на офіційному сайті. Для оформлення викачування автомийки можна скористатися вказаним у відповідному розділі ресурсу контактними даними або за телефоном (098) 77-37-378.

Результати нашої роботи:
Послуги асенізатора

Потягніть, щоб побачити результати нашої роботи

Інші послуги асенізатора